Serwis kopiarek | Dzierżawa kserokopiarek | Wynajem drukarek

zgoda.net to zgrany zespół ekspertów, a zarazem wielkich pasjonatów IT, którzy tę właśnie pasję przekuwają w działania na rynku IT już od ponad 17-stu lat. Mamy doświadczenie, wiedzę i sprawdzone procedury, dzięki którym wspieramy przedsiębiorstwa w nieustannym rozwoju i bezpiecznej, cyfrowej transformacji. Każdy Klient to nowa historia i indywidualne podejście. Świadomość, że wdrażane przez nas rozwiązania Microsoft – począwszy od ekosystemu Microsoft 365, na usługach Azure kończąc – ułatwiają im życie i realnie uczestniczą w rozwoju ich firm, stale napędza nas do działania. Nasza wspólna droga nie kończy się jednak na wdrożeniu. Swoich Klientów traktujemy jak partnerów w biznesie, prowadzimy ich ku rozwojowi, edukując w zakresie cyberbezpieczeństwa, czy szkoląc z obsługi narzędzi, których używają w codziennej pracy.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu we współpracy z Klientem jest uważne wsłuchanie się w jego potrzeby i wyjście im naprzeciw. W portfolio naszych Klientów, znajdują się marki takie jak Scania, Devire, czy TCL.

Safeguard Consulting Karolina Praszek – kancelaria prawna, która zajmuje się wdrażaniem zasad bezpieczeństwa informacji opartym na przepisach prawa – RODO, m.in.:

– pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych

– wdrażanie systemu bezpieczeństwa informacji dla mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw,

– szkolenie pracowników z zakresu ochrony danych osobowych

– szkolenia dla samodzielnych Inspektorów Ochrony Danych