Home Office Prining

Home Office Printing – drukowanie w czasach koronawirusa

  • 10 maja 2020

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Wiele branż pierwszy raz zetknęło się z koniecznością działania kryzysowego i przewartościowania swoich modeli biznesowych, w tym modelu sprzedażowego. Na pierwszy plan wysunęły się relacje z klientem i nowoczesna dostępność usług.

Jak działa Home Office Printing?

To bardzo proste rozwiązanie polegające na wydruku naszych dokumentów, który możemy zlecić prosto z naszego domu w biurze. Wysyłamy e-mailowo na przygotowany dla nas adres załączniki, w zamian otrzymujemy specjalny kod PIN. Gdy po kilku dniach pojawimy się w biurze, będziemy mogli wybrać które z dokumentów chcemy wydrukować. Wystarczy, że urządzenie biurowe będzie obsługiwało ten rodzaj druku.

Innym sposobem na ograniczenie kontaktów będzie poproszenie osoby z sekretariatu o zapakowanie wydrukowanych online dokumentów w teczkę i jej pozostawienie dla nas na przykład na portierni. Równie dobrze wydruki może za nas odebrać znajomy, który akurat przebywa w biurze. Wystarczy, że osoba, która ma odebrać za nas wydruki, będzie posiadała nasz kod PIN.

Funkcja Home Office Printing to sposób na ograniczenie zbędnego kontaktu przy tak prozaicznej czynności jak drukowanie. To także spora wygoda. Od tej pory nawet nasz domowy laptop stanie się centrum dowodzenia urządzeniami biurowymi i będziemy mogli za jego pośrednictwem zlecać niektóre działania. To jedno z takich rozwiązań, które ma szansę pozostać z nami na znacznie dłużej i rewolucjonizować prace w wielu sektorach firm.