Serwis kopiarek | Dzierżawa kserokopiarek | Wynajem drukarek

serwis kopiarek

Dlaczego warto wyposażyć każdą firmę w dobry sprzęt drukujący?

Każda firma w mniejszym lub większym stopniu musi drukować dokumenty. Czasem są to bardzo ważne umowy zawierane z klientem innym razem podliczenia miesięczne zysków i strat. Jednak prawie zawsze dokumenty wykonują pewien obieg. Dobrej jakości wydruk bardzo wiele mówi o firmie. Klienci bardzo często zwracają uwagę na jakość dokumentów pozyskanych z danej firmy, które są poniekąd wyznacznikiem jakości samej firmy.


Dlaczego najem sprzętu drukującego to dobry pomysł?


Jak powszechnie wiadomo, sprzęt drukujący dobrej jakości nie należy do najtańszych rzeczy, dlatego też wiele firm wykorzystuje możliwość, jaką jest dzierżawa kserokopiarek Warszawa. Dla firmy, która dopiero wchodzi na rynek i na początku swojej kariery ma o wiele większe wydatki niż zakup sprzętu stawia na o wiele wygodniejszą opcję jaką jest dzierżawa kopiarek. Wiele firm niestety nie daje rady utrzymać się na rynku i jest zmuszona zamknąć prowadzoną działalność. Wtedy też musi sprzedać cały zakupiony sprzęt. Wielokrotnie nie udaje się jednak odzyskać choćby połowy kwoty, za jaką został on zakupiony. W przypadku, gdy firma decyduje się na wynajem kopiarki ponosi jedynie niewielki comiesięczny koszt, który może wliczyć w koszty prowadzenia działalności, natomiast jednorazowy wydatek mógłby zbyt obciążyć budżet działalności.

Firmy, które zajmują się dzierżawą kserokopiarek posiadają w ofercie wyłącznie profesjonalny sprzęt o wysokiej jakości na przykład marki Konica czy Minolta. Kopiarki na wynajem muszą być wysokogatunkowe, ponieważ firmy, które je wynajmują nie mogą sobie pozwolić na żadne uchybienia w postaci dużej awaryjności, długiego czasu drukowania czy niskiej jakości wydruku.


Nie tylko sam najem


Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że wynajem urządzeń drukujących obejmuje również serwis kopiarek. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ obecnie bardzo ciężko znaleźć na rynku firmę serwisującą drukarki i kserokopiarki lub też oczekiwanie na wykonanie usługi zajmuje bardzo dużo czasu. W przypadku, gdy firma zdecyduje się na współpracę, polegającą na dzierżawie kserokopiarek to w ramach tej umowy otrzyma również serwis kopiarek. Bez zbędnego czasu oczekiwania na wykonanie usługi lub też bardzo niskiego jej poziomu.

Zalety wyposażenia firmy w dobry sprzęt drukujący

Dobry sprzęt drukujący oprócz wysokiej jakości wydruku dla klienta oznacza również oszczędność czasu. Pracownik może w tym czasie zająć się innymi czynnościami. Kserokopiarki nowoczesnego typu posiadają również wiele funkcji dodatkowych, dzięki którym znacznie możemy sobie uprościć pracę na przykład skalowanie obrazu, zwiększenie jego jasności czy zmiana formatu.

Dobry sprzęt drukujący jest również mniej awaryjny. W wielu urządzeniach tego typu codzienne drukowanie dużej ilości dokumentów może sprawić, że bardzo szybko pewne elementy odmówią posłuszeństwa. Pomijając koszty naprawy głównie chodzi tutaj o utratę możliwości drukowania dokumentów, która czasem wiąże się z całkowitym uniemożliwieniem wykonywania pracy.

Dobrej jakości sprzęt drukujący to podstawa sprawnej pracy w firmie.