Nasza firma to Autoryzowany Partner Konica Minolta!
Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

Telefon

+48 532-262-941

Zadzwoń do nas +48 532-262-941 lub wyślij wiadomość, udzielimy natychmiastowej pomocy!


Wybierz Temat:

Nie jestem robotem*:

No Products in the cart

73 Canal Street, New York, NY

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00
+48 532-262-941

Wynajem kserokopiarek

Tym z Państwa, którzy  zainteresowani są korzystaniem z kserokopiarki bez angażowania własnych środków finansowych na zakup urządzenia, proponujemy opcję WYNAJMU. Miesięczny abonament zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne oraz koszty usług serwisowych.

W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dostarczyć je na terenie całego kraju (jeśli jest to wynajem kilku maszyn wraz z serwisem na krótki okres czasu), lub na terenie Warszawy i okolic bez względu na ilość maszyn i czas wynajmu.
Wynajmujemy zarówno małe kopiarki jak i duże maszyny wielofunkcyjne. W zależności od potrzeb posiadamy maszyny czarno-białe lub kolorowe o zróżnicowanej szybkości i wydajności.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe, konferencje oraz targi w całej Polsce. Na takie wydarzenia oddelegowujemy serwisanta, który prowadzi szkolenia dla personelu przed imprezą a także w jej trakcie nadzoruje i wspiera obsługę sprzętu.

Wynajem kserokopiarek długoterminowy w zależności od potrzeb- czyli ilości wykonywanych kopii- może opierać się o wynajem bezczynszowy (rozliczenie opiera się o ilość kopii) lub czynszowy (pobierany jest abonament oraz opłata za kopie).

Jeśli interesuje Cię wynajem kserokopiarek skontaktuj się z nami a przygotujemy specjalną ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.