Nasza firma to Autoryzowany Partner Konica Minolta!
Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

Telefon

+48 532-262-941

Zadzwoń do nas +48 532-262-941 lub wyślij wiadomość, udzielimy natychmiastowej pomocy!


Wybierz Temat:

Nie jestem robotem*:

No Products in the cart

73 Canal Street, New York, NY

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00
+48 532-262-941

Naprawa i serwis kserokopiarek

Jednym z naszych głównych obszarów działania jest naprawa kserokopiarek, w większości jest to serwis Konica Minolta. Od początku istnienia proponujemy kompleksowe podejście – tj. zarówno sprzedaż jak i serwis kopiarek. Przy zakupie sprzętu oferujemy bardzo atrakcyjną umowę serwisową, dzięki takiemu pakietowi to my zadbamy o Twój sprzęt a Ty Będziesz mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.

Dlaczego warto serwisować sprzęt?

Aby sprzęt służył nam przez wiele lat, zwłaszcza przy skomplikowanych urządzeniach wielofunkcyjnych, jest to szczególnie ważne, aby regularnie przeprowadzać serwis kserokopiarek. Z pewnością przyczyni się to zarówno do przedłużenia żywotności jak i do zaoszczędzenia pieniędzy. Naprawa kserokopiarek jest dość dużym wydatkiem, który może być zminimalizowany poprzez zalecany przez nas, regularny, serwis kopiarek. Do naszych klientów dostarczamy także materiały eksploatacyjne, udzielamy rad online oraz prowadzimy szkolenia dla personelu.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy a interesuje Cię Warszawa lub okolice- skontaktuj się z nami a gwarantujemy najlepszy serwis Konica Minolta w mieście.