Nasza firma to Autoryzowany Partner Konica Minolta!
Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Telefon:

+48 22 632-54-43

Zadzwoń do nas +48 22 632-54-43 lub wyślij wiadomość, udzielimy natychmiastowej pomocy!


Wybierz Temat:

Nie jestem robotem*:

No Products in the cart

73 Canal Street, New York, NY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
+48 22 632-54-43

Kopiarka do firmy

Kopiarka do firmy

 

Wydajnie działająca i niedroga w eksploatacji kopiarka to jeden z podstawowych sprzętów biurowych w firmie. Dzisiaj producenci prześcigają się w produkcji różnych urządzeń tego rodzaju – jak wobec tego wybrać takie, które będzie sprawdzało się najlepiej?

 

Przy poszukiwaniach dobrej kopiarki pod uwagę trzeba wziąć szereg różnych czynników, które dotyczą parametrów danego urządzenia. Przy zakupie nie warto wobec tego podejmować pochopnych decyzji, ponieważ mogą one skutkować kupnem sprzętu, który nie będzie w pełni odpowiadał oczekiwaniom użytkowników.

 

Duża czy mała? Dobierz kopiarkę do dostępnej przestrzeni

Przede wszystkim zanim rozpocznie się poszukiwania konkretnych modeli jest zadanie sobie pytania, gdzie kopiarka ma zostać umieszczona. Nie w każdym biurze dysponuje się dużą przestrzenią pozwalającą na ustawienie sporych rozmiarów kopiarki stojącej na podłodze. Dlatego warto pomyśleć w takiej sytuacji o kupnie urządzenia o mniejszych gabarytach, które będzie mogło być umieszczone na biurku.

 

Jaką markę wybrać? Warto postawić na sprawdzony sprzęt

Zasadniczo na rynku można znaleźć urządzenia kilku uznanych producentów, które sprawdzają się w biurach. Warto wobec tego wybierać sprawdzone rozwiązania, na przykład kopiarki Konica Minolta, które dostępne są w szerokiej gamie wariantów do wyboru, także do małych biur.

 

Warto też wspomnieć o tym, że uznane marki wychodzą naprzeciwko potrzebom klientów – dostarczają nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również służą pomocą w razie problemów za pośrednictwem wyspecjalizowanych, autoryzowanych serwisów.

 

Co potrafi kopiarka? Sprawdź jej funkcje

Zakres funkcji kopiarki jest zwykle dość szeroki. Każde urządzenie tego rodzaju pozwala na kopiowanie dokumentów, a także większość umożliwia skanowanie oraz drukowanie w czerni i bieli oraz kolorze. Niektóre, nowsze i bardziej zaawansowane modele, mają szeroką gamę innych funkcji, na przykład dupleks, automatyczny podajnik dokumentów, wysyłanie poleceń ze smartfona.

 

Ile kosztuje utrzymanie kopiarki? Cena eksploatacji

Warto też zobaczyć, ile pieniędzy trzeba będzie przeznaczyć na eksploatację kopiarki, zwłaszcza wtedy, gdy ma być ona regularnie użytkowana. Ceny tonerów oraz innych akcesoriów do urządzeń, przykładowo bębna, rolet, separatorów, różnią się pomiędzy sobą dość znacznie, co powoduje, że przełożą się ona także na ogólne koszty prowadzenia firmowego biura.

 

Gdzie kupić dobrą kopiarkę? Postaw na firmy z doświadczeniem

Nie można zapominać też o tym, aby zapoznać się bliżej z ofertami różnych firm zajmujących się sprzedażą kopiarek. Warto zwrócić uwagę nie tylko na koszty zakupu sprzętu, ale również na obsługę oferowaną przez firmę, między innymi może ona zapewnić pomoc serwisową 24 godziny na dobę, sprzedaż tanich materiałów eksploatacyjnych wraz z błyskawiczną dostawą.

 

Jeżeli szukasz dobrej firmy zajmującej się sprzedażą kopiarek w Warszawie, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Fix&Print – firmy, która w branży posiada wieloletnie doświadczenie i oferuje kompleksowe rozwiązania. Z pełną ofertą Fix&Print można zapoznać się pod adresem strony: http://fixandprint.pl/oferta/kserokopiarki/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *