Nasza firma to Autoryzowany Partner Konica Minolta!
Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Telefon:

+48 22 632-54-43

Zadzwoń do nas +48 22 632-54-43 lub wyślij wiadomość, udzielimy natychmiastowej pomocy!


Wybierz Temat:

Nie jestem robotem*:

No Products in the cart

73 Canal Street, New York, NY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
+48 22 632-54-43

Wynajem kserokopiarek

Tym z Państwa, którzy  zainteresowani są korzystaniem z kserokopiarki bez angażowania własnych środków finansowych na zakup urządzenia, proponujemy opcję WYNAJMU. Miesięczny abonament zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne oraz koszty usług serwisowych.

Uścisk dłoni

Wygodna dzierżawa kopiarek – Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo kopiarki, dzierżawa urządzenia wielofunkcyjnego może stać się jedną z opcji wypróbowania produktów z naszej oferty obejmującej m.in. wynajem kserokopiarek. Warszawa daje nam szerokie możliwości z zakresu sprzedaży, przeprowadzenia kompleksowego szkolenia oraz serwisu urządzeń kserujących i drukujących. Dzierżawa ksero to doskonała okazja, aby osobiście wypróbować produkt renomowanej marki Konica Minolta bez narażania się na ponoszenie kosztów z tytułu zakupu, eksploatacji czy ewentualnej naprawy urządzenia.

Głównym punktem, wokół którego skupia się nasza działalność jest Warszawa, niemniej jednak jesteśmy otwarci na współpracę zdalną czy dostarczenie urządzenia na terenie całej Polski.  Dzierżawa kopiarek Konica Minolta jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla działalności stacjonarnej o charakterze stałym, np. w biurze, jak również okazjonalnej, podczas organizacji targów czy imprez branżowych.

Zapraszamy do skorzystania z wygodnej i łatwej opcji, jaką jest dzierżawa kserokopiarek. Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju oferta spełni Państwa oczekiwania i w przyszłości zachęci do zakupu własnego urządzenia wielofunkcyjnego marki Konica Minolta.